Nawozy do trawników


Nawóz do trawników BIOEKOR - koncentrat 1l/1000 m2

BIOEKOR nawóz do trawników ozdobnych, sportowych i ...


Cena sprzedaży brutto: 10,91 zł
Różnica ceny dla wariantu
Cena po rabacie
Kwota rabatu: -6,37 zł
Cena / kg:


Komplet uniwersalny do trawników i innych roślin - koncentraty

Bioflor 0,5l koncentrat mineralny z magnezem + nawóz do ...


Cena sprzedaży brutto: 18,00 zł
Różnica ceny dla wariantu
Cena po rabacie
Kwota rabatu: -4,00 zł
Cena / kg:


Nawóz do trawników BIOEKOR - granulowany 1kg/50m2

BIOEKOR nawóz do trawników - granulowany 1kg/50 ...


Cena sprzedaży brutto: 9,84 zł
Różnica ceny dla wariantu
Cena po rabacie
Kwota rabatu: -3,16 zł
Cena / kg:Nawozy i nawożenie - porady

nawozyRośliny do prawidłowego wzrostu i rozwoju potrzebują podstawowych składników pokarmowych, makro- i mikroelementów.

Niedobór składników pokarmowych wpływa na gorszą kondycję, wygląd i plonowanie roślin. Zbyt intensywne nawożenie powoduje zaburzenia funkcji roślin, jak również zanieczyszczenie gleb i wód zbędnymi składnikami.

WIĘCEJ

Trawnik nawożenie

trawniki nawozy
Nikogo chyba nie trzeba przekonywać o estetycznym i praktycznym znaczeniu trawnika. nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że posiada on olbrzymie  znaczenie biologiczne.

Wskutek intensywnego parowania dużej powierzchni darni wzrasta wilgotność powietrza, obniża się temp. o 5 -70 C w szczególnie upalne dni, a 5m2; trawnika dostarcza tyle tlenu ile wynosi dzienne zapotrzebowanie człowieka. Dodatkowo zwarta darń zapobiega burzom pyłowym i zmniejsza się ilość zanieczyszczonego powietrza, a bogaty system korzeniowy zatrzymuje różne toksyczne związki.

WIĘCEJ

Iglaki - porady

iglaki nawozyDrzewa i krzewy iglaste są roślinami zimozielonymi (wyjątkiem jest modrzew, miłorząb, metasekwoja, cypryśnik błotny), niektóre z nich zmieniają zimą barwę na szaroburą, pomarańczową lub brunatnowiśniową, inne pozostają zielone; te które przebarwiają się intensywniej są zwykle bardziej mrozoodporne niż te, które pozostają zielone.

Różnorodność form (od płożących się, rozłożystych, wypiętrzających się, poprzez stożkowe do kulistych) i różna wielkość i siła wzrostu poszczególnych gatunków pozwala zastosować je jako rośliny żywopłotowe, lub wykorzystać w zminiaturyzowanych kompozycjach ogrodowych, na tarasach i balkonach.

 

WIĘCEJ

EKOR SP.J., Skórzewo, ul. Krótka 15, 60-185 Poznań www.eflor.pl, e-mail: sklep@eflor.pl, tel. +48 (061) 814 36 27

design: www.albeo.eu